Prestige Residence

Inwestycje z pasją

Informacje

Wszystko co musisz wiedzieć

ADRES: MIECHÓW, UL. RACŁAWICKA 109

Typ zabudowy: domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej


Nikogo nie trzeba przekonywać do zalet mieszkania w domu jednorodzinnym. Teraz możesz kupić dom w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w cenie mieszkania a do tego bez comiesięcznych opłat o charakterze czynszowym! Osiedle domów w zabudowie bliźniaczej powstaje we wschodniej części Miechowa w obrębie ulicy Racławickiej. W ramach inwestycji powstanie kameralne osiedle składające się z 3 bliźniaków (6 oddzielnych lokali mieszkaniowych) Najbliższe otoczenie stanowi zabudowa jednorodzinna. Budujemy w technologi tradycyjnej, murowanej stosując materiały budowlane uznanych i sprawdzonych producentów.

Ponadto:

 • na osiedlu nie występują żadne opłaty o charakterze czynszowym za wyjątkiem niewielkich opłat związanych z utrzymaniem dróg wewnętrznych
 • osiedle jest uzbrojone we wszystkie media, w pełni skanalizowane
 • każdy z lokali ma możliwość indywidualnej aranżacji (w zależności od ogólnego stanu zaawansowania budowy i kontraktowania prac).

Zaciekawiliśmy Cię? Zadzwoń do nas teraz i zapytaj o więcej szczegołów!

+48 788 245 999

Okolica

Sprawdz atuty

Trasa S7

Obecnie przez gminę przebiega międzynarodowa trasa nr 7 (E77 ) oraz linia kolejowa nr 8 W najbliższej przyszłości ma powstać droga ekspresowa S7 droga ekspresowa do Krakowa, która stanowić będzie jednocześnie obwodnice dla 3 miejscowości Książ Wielki, Miechów i Słomniki.

Pływalnia

Kryta pływalnia w Miechowie to komfortowy obiekt, spełniający wszelkie standard bezpieczeństwa. Nad początkującymi czuwają wykwalifikowani instruktorzy oraz ratownicy. Dla doświadczonych pływaków jest to świetne miejsce do szlifowania swoich umiejętności.

Komunikacja miejska

Autobusy elektryczne wykorzystywane będą do prowadzenia przewozów w ramach transportu publicznego na terenie miasta Miechowa, a przede wszystkim będą służyły jako linia dowozowa do Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej (dworca PKP). Autobusy elektryczne zapewniające komunikacje miejska na terenie miasta Miechow

Park Miejski

Rewitalizacja obejmować będzie przebudowę parku w Miechowie. Na terenie parku powstaną korty tenisowe, boisko do ćwiczeń, ścieżka dla rolek i rowerów, wybudowane zostaną place zabaw dla dzieci.

Punkty gastronomiczne

W Miechowie można znaleźć wiele pizzeri, lodziarni oraz restauacji. Rozpoczynając od kuchni amerykańskiej kończąc na włoskiej. Większość restauacji oferuje takze dowóz do domu gratis.

Centrum handlowe

Lokalizacja: ul. Racławicka. Bezpośrednie sąsiedztwo Intermarché i Bricomarché Przy skrzyżowaniu dwóch głównych ulic miasta przy głównym zjeździe z trasy S7.

Lokalizacja

Interaktywna mapa

Liczby

Inwestycja w liczbach

5

minut do centrum

100%

zadowolenia

6

Lokali mieszkalnych

3

Segmenty

NASZ PARTNER

Monefi - profesjonalne doradztwo finansowe

Gwarantujemy dostęp do wszystkich instytucji finansowych w jednym miejscu, co pozwala oszczędzić czas, dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów, a dzięki pakietom usług - obniżyć koszty.

Sprawdź

O nas

Dowiedz się o nas więcej

Inwestorem realizującym projekt jest A&M Investments S.C. Andrzej Bluj, Marcin Tandos Inwestycje realizowane są przy zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań i nowych technologii. Deweloper posiada doświadczenie w budowie obiektów mieszkaniowych. Dotychczas zrealizowane inwestycje mieszkaniowe to Szewska 37 Etap I i Szewska 37 Etap II w Miechowie. Obydwie inwestycje cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i zostały sprzedane w całości. Spółka specjalizuje się w kompleksowym prowadzeniu inwestycji deweloperskich od momentu zakupu gruntu, po uzyskanie stosownych dokumentów i pozwoleń, koordynowanie pracy wykonawców aż do przekazania kluczy do domu/mieszkania.

O nas

Kontakt

Napisz do nas

E-mail

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w formularzu kontaktowym w celu realizacji zapytania. Więcej informacji znajduje się w zakładce Polityka Bezpieczeństwa i Polityka Prywatności

  +48 788 245 999

  Siedziba i biuro

  Komorów 52
  32-200 Miechów
  NIP : 659-154-52-59
  Regon : 364249298
  Biuro Sprzedaży

  A&M Investments
  Komorów 52
  32-200 Miechów
  biuro@miechow-residence.pl
  +48 788 245 999

  Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego Polityka prywatności